В Україні тривають заходи з нагоди Міжнародного дня Африки

Цьогоріч відзначають 58-му річницю заснування Організації Африканської Єдності, що відбулося 25 травня 1963 року в Аддис-Абебі (Ефіопія).

До 7 червня в Національному музеї літератури України (вул. Б. Хмельницького, 11) можна відвідати виставку картин та інших творів мистецтва.

Також найближчими вихідними запрошуємо на тематичні заходи:

  • 5 червня  14:00-18:00 ‒ знайомство із музичним мистецтвом Африки;
  • 6 червня  14:00-18:00 ‒ знайомство із африканською літературою та іншими мистецтвами, майстер-клас гри на традиційних музичних інструментах, мініконцерт.

Заходи організовано громадською організацією «Африканська Рада в Україні» (АРУ) за сприяння Міністерства культури та інформаційної політики України та Державної служби України з етнополітики та свободи совісті. Віце-президент АРУ Діалло Ісса розповів про картини Світлани Шиль та Патриції Токав-Седх, представлених на виставці та відзначив атмосферу доброти й толерантності в його досвіді в Україні.

Національний музей літератури України вже не вперше стає затишним простором для міжкультурної взаємодії та створює можливості для пізнання мистецтва різних країн.

У відкритті заходів 25 травня взяли участь Голова ДЕСС Олена Богдан і Посол Південно-Африканської Республіки Андре Йоханнес Гроеневальд, науковці, освітяни й митці.

“Ми дуже раді бачити в Україні таке розмаїття культур різних континентів і сподіваємося, що Україна буде затишним домом, простором творчості для всіх людей доброї волі”, — привітала організаторів і авторів виставки голова Державної служби етнополітики і свободи совісті Олена Богдан.

Серед фото картини Світлани Шиль, які можна побачити на виставці в Національному музеї літератури України.

Поділитись:
Категорії
Інші публікації