Консультації ДЕСС з національними меншинами (спільнотами) України

Тривають консультації ДЕСС з національними меншинами (спільнотами) України щодо обговорення правових механізмів імплементації Закону України «Про національні меншини (спільноти) України», зокрема проєкту Концепції державної цільової національно-культурної програми «Єдність у розмаїтті» та проєкту майбутньої Програми.

У період з 06 по 09 березня 2023 року проведено  зустрічі з представниками громадських об’єднань литовської, естонської та єврейської національних меншин (спільнот). Акцентували увагу на збереженні загальнонаціональної єдності та внеску в забезпеченні збереження нашої країни та внеску національних меншин (спільнот) України у протидію російському агресору, необхідності психологічної реабілітації українських громадян незалежно від етнічної приналежності, важливості збереження культурної спадщини національних меншин (спільнот).

ДЕСС заплановані ще консультації з національними меншинами (спільнотами) для обговорення питань імплементації Закону. У разі, якщо існує потреба у проведенні такої зустрічі просимо надсилати відповідний запит на електронну скриньку info@dess.gov.ua. Також закликаємо слідкувати за оновленнями на офіційних вебресурсах ДЕСС.

Вдячні усім, хто долучається у цей складний час до покращення якості державної політики у сфері етнополітики та належного виконання Україною рекомендації Європейської Комісії щодо вдосконалення правової бази щодо захисту прав національних меншин (спільнот).

Поділитись:
Категорії
Інші публікації