МІСІЯ

Сприяти розвитку відкритості, відповідальності, доброзичливості та єдності в розмаїтті українського суспільства

Цінності та принципи роботи

icon-4.png

Відкритість

Відкриті до обміну поглядами й досвідом з повагою до розмаїття виборів духовного шляху та культурних традицій. Працюємо над спільним пошуком рішень з повагою до прав людини.​

icon-4.png

Відповідальність

Ми відповідальні одне перед одним за те, яким є наше життя сьогодні та яким воно буде завтра. Цінуючи свободу, ми усвідомлюємо відповідальність перед честю та гідністю людей інших поглядів. Людське знання є недосконалим і жодна людина чи організація не має монополії на істину. Ми відповідальні за пошук істини, усвідомлюючи, що живемо в часи потужних потоків дезінформації та маніпуляцій. Правда має значення.

icon-4.png

Доброзичливість

Навіть найскладніші дискусії можливо проводити з побажаннями добра та з любов’ю до ближнього, про яку йдеться в усіх віросповіданнях. Працюємо над тим, щоб наше суспільство було вільним від мови ворожнечі та багатим доброзичливим спілкуванням.

icon-4.png

Єдність у розмаїтті

Мова об’єднує: визнаючи цінністю володіння кількома мовами, працюємо над тим, щоб дедалі більше людей в Україні вільно володіли українською ‒ мовою, що створює спільний культурний простір України; свобода спілкування різними мовами передбачає відповідальність за вільне володіння державною мовою. Усі релігійні спільноти об’єднує прагнення духовного розвитку людини і любов. Усі релігійні та етнічні спільноти об’єднує те, що наш дім ‒ Україна. Працюємо над тим, щоб розвивати та берегти єдність релігійних та етнічних спільнот України. Усіх людей нашої планети об’єднує прагнення щастя, свободи, справедливості та гідності: ці прагнення об’єднують Україну з усім демократичним світом.