Громадське обговорення

Проєкт плану заходів до 2023 року з реалізації Ромської стратегії 2030

Державна служба України з етнополітики та свободи совісті (ДЕСС) виносить на громадське обговорення проєкт Розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів до 2023 року з реалізації Стратегії сприяння реалізації прав і можливостей осіб, які належать до ромської національної меншини, в українському суспільстві на період до 2030 року».

Проєкт Плану заходів розроблено ДЕСС на основі пропозицій, отриманих під час інклюзивних тематичних консультацій з центральними органами виконавчої влади та представниками громадянського суспільства, відповідно до пункту 2 розпорядження Кабінету Міністрів України від 28.07.2021 № 866-р «Про схвалення Стратегії сприяння реалізації прав і можливостей осіб, які належать до ромської національної меншини, в українському суспільстві на період до 2030 року».

Просимо надсилати свої зауваження та пропозиції до проєкту Плану заходів до 20 жовтня 2021 року на електронну адресу consultations@dess.gov.ua за формою.

У разі наявності запитань запрошуємо звертатися до контактної особи ДЕСС: Денис Терещенко, denys.tereshchenko@dess.gov.ua, тел. (063) 031‒61‒90.

Звіт про результати обговорень буде оприлюднений на офіційному сайті ДЕСС не пізніше ніж за два тижні після ухвалення ДЕСС рішень за результатами консультацій.