Міжконфесійний семінар “Джерела мудрості та єдності в розмаїтті”

Державна служба України з етнополітики та свободи совісті (ДЕСС) започатковує серію семінарів «Джерела мудрості та єдності в розмаїтті». Метою зустрічей є створення діалогового майданчика для релігійних спільнот заради пізнання одна одної та просвітницької діяльності заради спільного блага та єдності українського суспільства.

Тема першого семінару — мудрість у вимірі головних християнських чеснот: віри, надії і любові. Кожна з цих чеснот стала джерелом мудрості. Онлайн-проєкт Нової бібліотеки Софії (Мудрості) покликаний збирати перлини мудрості релігійних спільнот України.

У першій зустрічі ми поспілкуємося з представниками православної і католицької традицій ‒ священниками та богословами, які вже запропонували матеріали для Нової бібліотеки Софії. У наступних семінарах братимуть участь представники найрізноманітніших духовних традицій – усі, хто долучиться до творення проєкту Софії.

Учасники семінару:

• Петро Балог — Ordo Praedicatorum, священнослужитель Римо-Католицької Церкви, доктор богослов’я, директор Інституту св. Томи Аквінського у Києві
• Олена Богдан — Голова ДЕСС
• Сергій Бортник — доктор теології, професор Київської духовної академії Української Православної Церкви
• Вячеслав Горшков — координатор співпраці з релігійними спільнотами ДЕСС
• Георгій Коваленко — священнослужитель Православної Церкви України, ректор Відкритого православного університету Святої Софії-Премудрості
• Павло Смицнюк — директор Інституту екуменічних студій Українського католицького університету (УКУ), старший викладач кафедри богослов’я УКУ
• Тарас Тимо — богослов, професор, заступник декана філософсько-богословського факультету УКУ, координатор іконописної програми УКУ

Модератор — Костянтин Сігов, консультант з питань релігії та стратегічного планування ДЕСС, директор Центру європейських гуманітарних досліджень Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Зареєструватися на подію можна до 15:00 8 грудня за посиланням: https://cutt.ly/1hcTsXZ. Зареєстровані учасники отримають на електронну пошту посилання, за яким можна приєднатися до події в Zoom і відповідно мати можливість поставити запитання або долучитися з коментарями.

Незареєстровані учасники зможуть дивитися трансляцію на ФБ.

Медіапартнер події — Релігійно-інформаційна служба України.

Якщо Ви бажаєте дізнатися більше про проєкт Нової бібліотеки Софії або вже знаєте про нього й хотіли б долучитися, напишіть нам на електронну скриньку sophia@dess.gov.ua або зателефонуйте (044) 232 59 59. Завжди раді спілкуванню!

Поділитись:
Категорії
Інші публікації