Вітаємо українських мусульман та усіх мусульман світу з початком священного місяця Рамадан!

Місяць милості та прощення, щедрості та добрих справ.  Це період, коли віруючі мусульмани відволікаються від повсякденних мирських турбот і повністю присвячують себе Богові.  Місяць обов’язкового посту – мусульмани в денний час відмовляються від їжі та води, окрім звичайної п’ятикратної молитви, багато правовірних мусульман в ці дні проводять по кілька годин в мечеті, молячись, читаючи Коран і здійснюючи нічний намаз. Саме цього благословенного місяця Всевишній дарував Коран, знаменням якого є шлях істини, добра і милосердя, зближення людей і збереження миру.

Проте для українських мусульман сьогодні додалися нові постулати – опір ворогу, насиллю, несправедливості, боротьба за свободу і незалежність у цій несправедливій війні.   І попри всі випробування, де б не молилися віряни – у мечетях чи вдома, в окопах чи в укриттях ‒ незмінним залишається пізнання віковічних цінностей благословенного Рамадану –  збереження миру, зближення людей, любові та милосердя.

Нехай цей Рамадан буде благословенним для нашої України – стане місяцем перемоги, справедливості та миру! Боремося, віримо і разом йдемо до перемоги! 

Поділитись: