You are currently viewing Запрошуємо на сайт Нової бібліотеки Софії NewLib.org.ua

Запрошуємо на сайт Нової бібліотеки Софії NewLib.org.ua

  • Категорія запису:Новини

Дорогі колеги й друзі! Від сьогодні відкритий доступ до сайту www.newlib.org.ua, про який ми спілкувалися під час наших міжконфесійних семінарів «Джерела мудрості та єдності в розмаїтті».

Нова бібліотека Софії-Мудрості – NewLib — це електронне зібрання цитат і текстів, думок сучасності та минулого, які допомагають нам розкрити різні аспекти мудрості, важливі кожній людині. Це майданчик для діалогу, у якому люди різних поглядів і різних віросповідань спілкуються про любов, надію, віру, правду, гідність, справедливість та інші важливі для нас виміри буття.

NewLib — це спільний проєкт Державної служби України з етнополітики та свободи совісті та Відкритого православного університету Святої Софії-Премудрості.

Проєкт лише починається! Разом із Міністром культури та інформаційної політики України Олександром Ткаченком, який виступає амбасадором проєкту, запрошуємо до участі в наших подіях і наповнення Нової бібліотеки Софії релігійні та етнічні спільноти, філософів, культурологів, мистецтвознавців, істориків, бібліотекарів і всіх небайдужих! Запрошуємо також ініційовувати події!

Зв’язок з питань проєкту: sophia@dess.gov.ua. Завжди раді спілкуванню!