Держава надаватиме ПЦУ можливість служити у Києво-Печерській Лаврі

“Лавра належить державі і держава дає можливість служити в ній”, – сказав Голова ДЕСС Віктор Єленський у коментарі Радіо Свобода перед службою Православної Церкви України в Успенському соборі 7 січня. Він також висловив припущення, що ПЦУ отримуватиме дозволи на службу в Лаврі і надалі.

«Думаю, що це далеко не останній раз, коли ПЦУ буде служити в соборах Лаври. Очевидно монастирська братія, і не тільки Києво-Печерської лаври, будуть вирішувати: чи вони будуть належати до московського патріархату чи – як це є настрій серед багатьох священників, духовенства, серед монашества – вони цей зв’язок перервуть», – сказав Єленський.

Очільник ДЕСС також підкреслив, що дозвіл на проведення служби ПЦУ в Успенському соборі Лаври є віддеркаленням політики нинішнього Глави держави.

“Кожен президент України рано чи пізно (очевидно, крім Януковича) розуміє важливість духовної незалежності України. Мені здається, що президент Зеленський достатьно глибоко осягнув цю проблему. Безумовно, заслуга його очевидна”, – сказав Єленський.

Поділитись:
Категорії
Інші публікації