ІІ форум ідей та рішень «Re:Open Zakarpattia»: державна політика щодо національних меншин

У межах дискусійної панелі «Міжетнічні відносини в Україні: як забезпечити довіру та порозуміння, як протидіяти дезінформації та розпалюванню ворожнечі» Форуму Re:Open Zakarpattia Голова ДЕСС Олена Богдан розповіла про деякі міфи в царині етнополітики та чинну державну політику підтримки культурного розмаїття й інтеграції.

0 Коментарів

Голова ДЕСС Олена Богдан і представник Уповноваженого із захисту державної мови Андрій Вітренко провели консультації в Ужгороді

3 листопада Голова ДЕСС Олена Богдан і представник Уповноваженого із захисту державної мови Андрій Вітренко обговорили положення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» з представниками етнічних спільнот Закарпаття та Закарпатської облдержадміністрації.

0 Коментарів

Голова ДЕСС Олена Богдан зустрілась з Предстоятелем ПЦУ Блаженнішим Митрополитом Епіфанієм

2 листопада Голова Державної служби України з етнополітики та свободи совісті (ДЕСС) Олена Богдан і Предстоятель Православної Церкви України (ПЦУ) Блаженніший Митрополит Епіфаній обговорили низку питань, що стосуються реалізації свободи віросповідання в Україні.

0 Коментарів

Україна та Німеччина підбили підсумки співпраці 2020‒2021 в реалізації культурних потреб німецької спільноти України

22 жовтня 2021 року відбулося 11-те засідання Міжурядової українсько-німецької комісії із співробітництва у справах осіб німецького походження, які проживають в Україні.

0 Коментарів

«Важливо ставити конкретні питання, відповіді на які показують реальні можливості й виклики в реалізації прав меншин» ‒ Голова ДЕСС

12‒13 жовтня ДЕСС узяла участь у Європейському регіональному форумі щодо запобігання конфліктів та захисту прав людини в контексті меншин, організованого за ініціативою Спеціального доповідача ООН з питань меншин.

0 Коментарів

Свобода віросповідання та верховенство права у фокусі уваги ДЕСС

У зв’язку з поширенням у ЗМІ інформації про перешкоди з боку обласних державних адміністрацій релігійним громадам змінювати підпорядкування Державна служба України з етнополітики та свободи совісті (ДЕСС) звертає увагу релігійних громад на можливість подання документів для незалежного фахового аналізу ДЕСС.

0 Коментарів

Створено Громадську раду ДЕСС

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 №  996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» при Державній службі України з етнополітики та свободи совісті (ДЕСС) утворено Громадську раду.

0 Коментарів

Громадське обговорення проєкту плану заходів до 2023 року з реалізації Ромської стратегії 2030

Повідомлення про проведення публічного громадського обговорення проєкту Плану заходів до 2023 року з реалізації Стратегії сприяння реалізації прав і можливостей осіб, які належать до ромської національної меншини, в українському суспільстві на період до 2030 року

0 Коментарів