До дня іменин Вселенського Патріарха Варфоломія вийшов друком переклад українською книжки Іоана Хрисавгіса «Варфоломій: Апостольська місія. Пророче бачення»

Перша презентація видання відбулася 11 червня – у день іменин Патріарха Варфоломія ‒ в офіційній резиденції Предстоятеля Православної Церкви України. Захід організували спільно Православна Церква України, Державна служба України з етнополітики та свободи совісті й видавництво «Дух і літера». Участь узяли релігійні, громадські та державні діячі, представники посольств іноземних держав в Україні, науковці.

0 Коментарів

В Україні вперше вийшов друком словник понять ісламу українською мовою – «Іслам: енциклопедичний словник»

Вперше вийшов друком енциклопедичний словник ісламу українською мовою. Видання готували з 2013 року силами чотирьох авторів, двоє з яких сповідують іслам: Саїд Ісмагілов, Ігор Козловський, Руслан Халіков і Михайло Якубович.

0 Коментарів

В Україні тривають заходи з нагоди Міжнародного дня Африки

Цьогоріч відзначають 58-му річницю заснування Організації Африканської Єдності, що відбулося 25 травня 1963 року в Аддис-Абебі (Ефіопія). До 7 червня в Національному музеї літератури України можна відвідати виставку картин та інших творів мистецтва. Також найближчими вихідними запрошуємо на тематичні заходи.

0 Коментарів

Голова ДЕСС і Предстоятель ПЦУ обговорили заходи до візиту Патріарха Варфоломія в Україну

1 червня 2021 року Голова ДЕСС Олена Богдан і Предстоятель Православної Церкви України Блаженніший Епіфаній обговорили заходи з підготовки візиту до України Його Всесвятості Вселенського Патріарха Варфоломія, зокрема видання українською книги «Варфоломій. Апостольська місія. Пророче бачення», презентація якого запланована на червень цього року.

0 Коментарів

Сьоме засідання Діалогу з прав людини між Україною та ЄС

18 травня 2021 року відбулося сьоме засідання Діалогу з прав людини між Україною та ЄС (Київ — Брюссель). Голова ДЕСС Олена Богдан поінформувала сторону ЄС щодо профільних питань Служби у блоці «Права осіб, що належать до етнічних, мовних, релігійних та національних меншин».

0 Коментарів

Міжнародний круглий стіл органів державної влади

14 травня Верховний комісар ОБСЄ у справах національних меншин провів міжнародну зустріч профільних відомств, відповідальних за реалізацію прав національних меншин, міжетнічних взаємин і політики інтеграції.

0 Коментарів

Інтерв’ю Голови ДЕСС Олени Богдан інформаційному агентству “Главком”

23 квітня 2021 року на сайті інформаційного агентства "Главком" опубліковане інтерв'ю з Головою Державної служби України з етнополітики та свободи совісті Оленою Богдан.

0 Коментарів

«Невидима правда»: фільм і дискусія про ромську молодь в Україні

ДЕСС запрошує переглянути фільм Суспільного «Невидима правда». Подеколи 16 хвилин достатньо, щоб зруйнувати стереотипи та зрозуміти іншу людину. Кінострічка «Невидима правда» ‒ це 16 хвилин про три життєві історії ромських підлітків.

0 Коментарів

Зустріч Прем’єр-міністра та ВРЦіРО

23 квітня Голова ДЕСС Олена Богдан та координатор співпраці ДЕСС з релігійними спільнотами Вячеслав Горшков узяли участь у зустрічі Всеукраїнської Ради Церков і Релігійних Організацій (ВРЦіРО) з Прем’єр-міністром та іншими урядовцями України. Сторони обговорили актуальні питання діяльності релігійних організацій в Україні.

0 Коментарів

Лідер ерзянського народу за квотою української делегації виступив в ООН із закликом посилити тиск на РФ

За ініціативи та сприяння ДЕСС інязор (головний старійшина) ерзянського народу Сиресь Боляєнь закликав міжнародну спільноту посилити тиск на Російську Федерацію під час виступу в делегації від України на XX сесії Постійного форуму ООН з питань корінних народів.

0 Коментарів