Щодо реєстраційної справи Донецької єпархії ПЦУ

Юрист заявника підтвердив отримання листа ДЕСС 29 вересня і перебуває на прямому телефонному контакті з нами. За наявною у нас інформацією, юристи заявника погоджуються з висловленими зауваженнями ДЕСС, врахували їх і подають оновлений пакет документів.

0 Коментарів

Міжнародний день миру

Щороку 21 вересня світ відзначає Міжнародний день миру, заснований у 1981 році на 55-ій сесії Генеральної асамблеї ООН як день відмови від насильства і припинення вогню в усьому світі.

0 Коментарів

Сім місяців повномасштабного вторгнення росії: агресор завдав руйнувань щонайменше 270 спорудам релігійних спільнот України

З 24 лютого до 20 вересня 2022 року щонайменше 270 релігійних споруд у щонайменше 14 областях України були вщент зруйновані або зазнали руйнувань різного ступеню внаслідок збройного нападу російської федерації: церкви, мечеті, синагоги, Зали Царства, освітні та адміністративні будівлі релігійних спільнот України.

0 Коментарів

“Ми обрали Україну”: українські лікарі арабської ідентичності героїчно рятують людей в умовах війни

“Український Центр Діалогу та Комунікацій”(УЦДК) ‒ нагородив лікарів арабської ідентичності, які з початку повномасштабного вторгнення в Україну продовжували виконувати свій медичний обов’язок та героїчно рятували постраждалих від російської агресії. Нагородження відбулося за сприяння Товариства Червоного Хреста України та Державної служби України з етнополітики та свободи совісті (ДЕСС).

0 Коментарів

Півроку повномасштабної агресії росії: 205 релігійних споруд України зазнали руйнувань

З 24 лютого до 23 серпня 2022 року щонайменше 205 релігійні споруди у щонайменше 14 областях України були вщент зруйновані або зазнали руйнувань різного ступеню внаслідок збройного нападу російської федерації: церкви, мечеті, синагоги, освітні та адміністративні будівлі релігійних спільнот України.

0 Коментарів

З Днем Незалежності!

Незалежній Україні 31 рік, але насправді значно більше. Її історія глибинна -  незалежність здобута наполегливою боротьбою і невтомною працею наших вільнолюбних пращурів, котрі не дали знищити Україну війною, голодом та репресіями. Головною цінністю цієї історії стала свобода.

0 Коментарів