Там, куди приходить росія, – закінчується свобода совісті

“Там, куди приходить росія і московський патріархат, – закінчується свобода совісті і вільне волевиявлення людини. Тому – з чого колись почав Гітлер, з того почав і Путін у Криму – заборона Свідків Єгови”, – таку думку висловив Голова Державної служби України з етнополітики та свободи совісті Віктор Єленський в інтерв’ю проєкту “Межі”, яке транслюється на місцевих каналах Суспільного Мовлення та ютуб-каналі Першого.

“Адже Свідки Єгови – це люди, які не беруть в руки зброю і не беруть участь у “справі Кесаря”, не працюють на оборонних заводах і не беруть участь навіть у голосуванні”, – додав він.

Нині члени цієї організації можуть отримати до 8 років позбавлення волі за свої релігійні переконання. Голова держслужби вважає, що на кричущі порушення релігійних прав людини – протестантів і мусульман, православних і католиків – необхідно вдень і вночі звертати увагу міжнародної спільноти.

“Ми маємо привертати увагу міжнародної громадськості до цього, витягати цих людей із тюрем і маємо попіклуватися, щоб ті люди, які порушують свободу совісті підлягали міжнародним санкціям. І це не в останню чергу стосується патріарха кирила, його зовнішньополітичного відомства і підрозділу московського патріархату, який прямо зав’язаний на так зване окормлення збройних сил рф”, – наголосив Віктор Єленський.

Голова ДЕСС також розповів про релігійний плюралізм і толерантність українців стосовно різних національностей, які живуть в Україні століттями та зберігають і свою культуру і водночас є невідокремною складовою української нації.

Поділитись:
Категорії
Інші публікації