Заступник Голови ДЕСС Ігор Лоссовський про політику геноциду, яку провадить росія

Росія провадить політику геноциду національних меншин на своїй території. Таку думку висловив у інтерв’ю Крим.Реаліям заступник Голови Державної служби України з етнополітики та свободи совісті Ігор Лоссовський.

рф вибірково мобілізує та посилає на фронт представників своїх національних меншин.

«Мобілізація триває по всій росії, людей не вистачає, але все одно вичищають національні меншини. Водночас, там розуміють, що таке ставлення до національних меншин може призвести до розвалу самої федерації, оскільки «штучна імперія» утримується силою. росія лише за назвою – «федерація», реально ж – авторитарна, а тепер уже й тоталітарна держава. Національні меншини виступають проти обмеження прав і свобод: на території Європи проводяться з’їзди представників вільних народів росії. У Татарстані відкинули вимогу федерального центру про скасування посади президента», – уточнив він.

Він також наголосив, що частина держав вже визнала цю політику геноцидом, а також визнала, що рф також проводить геноцид українців.

“росія проводить геноцид українців, оскільки вона не дає нам права на існування. Це фактично геноцид! У Кремлі та росії кажуть, що українців не існує, їх «потрібно перевиховувати». На території федерації діють фільтраційні пункти за принципом «концентраційних таборів», є такі пункти й у Криму. У російських планах зазначається: після захоплення територій, певних людей, які не підкоряються, просто знищувати, а інших – перевиховувати. Особливу увагу приділяють молоді та нещасним дітям, яких сотнями тисяч вивозять до росії. Доходить до якогось насильницького «соціального інжинірингу»: маленьких дітей виховують за принципами та в умовах «русского мира». Через це людина перероджується і вже не пам’ятає свою сім’ю та батьків, які залишаються на території України. Жахливі речі! У міжнародних юридичних колах це питання збираються порушити на рівні Гааги як окреме провадження. Тисячі кримських татар змушені були виїхати з Криму, багато хто зник безвісти, безліч кримських татар кинуто до в’язниць і відбувають терміни за сфабрикованими звинуваченнями. Меджліс кримськотатарського народу визнано в росії екстремістською організацією, забороненою в країні. І лідер кримськотатарського народу, і керівник Меджлісу переслідуються у кримінальних справах, за якими заочно винесено надумані вироки. При цьому є рішення міжнародних судових інстанцій, що росія зобов’язана скасувати заборону Меджлісу. Це – насильство та геноцид!» – заявив Ігор Лоссовський.

При цьому заступник Голови ДЕСС також зауважив, що нині росія не має політичних союзників на міжнародній арені.

“Навіть серед тих країн, де росія раніше аномально використала свій вплив та авторитет, поваги та довіри до москви немає. Усі побачили, що російська армія – зовсім і не «друга армія світу», а також те, як росія «виконує» свої зобов’язання перед своїми партнерами та найближчими сусідами. […] росії сьогодні практично ніхто не вірить і не довіряє, вона самотня та ізольована», – зазначив Ігор Лоссовський.

Поділитись:
Категорії
Інші публікації