17 квітня 2022 року – Великдень за григоріанським календарем

Вітаємо з Воскресінням Христовим усіх, хто святкують Великдень за григоріанською пасхалією!

Цього року Великоднє Свято припадає на 17 квітня для вірян католицьких Церков західного обряду, зокрема Римо-Католицької Церкви, Вірменської Апостольської Церкви, багатьох протестантських церков, зокрема лютеранських та реформатських. Загалом у світі сьогодні святкують Великдень понад мільярд християн.

24 квітня Великдень святкуватимуть православні Церкви, католицькі Церкви східного обряду, деякі протестантські Церкви.

Неосяжні сенси Воскресіння Ісуса Христа впродовж двох тисячоліть надихають християн на пошук Істини та любов до ближнього.

Незалежно від дати календаря й обставин – з мирним небом чи в умовах війни – Великдень залишається символом наповнення життя нездоланною силою надії і любові, перемоги життя над смертю, правди над неправдою.

Світлого Великодня! Нехай світла радість цього свята розраджує та зміцнює навіть у найважчі дні!

Світлина: перший день Пасхального Тридення за західним обрядом у Костелі святого Миколая в Києві. Для вірян Парафії св. Миколая в Києві цей Великдень став особливим ще й тим, що вперше з часів радянської доби вівтарну частину храму стало можливо наповнити християнськими символами відповідно до традиції. За радянських часів численні релігійні споруди були в різний спосіб трансформовані у світські й серед них ‒ київський храм св. Миколая. Сьогодні костел наповнений гуманітарною допомогою, а його громада відкриває для себе нову сторінку парафіяльного життя.

Поділитись:
Категорії
Інші публікації