Команда ДЕСС щиро вітає українських мусульман та всю велику Умму зі святом. Ми — одна велика родина, де біль кожного є спільним, а радість — помножується на всіх.
У кожного великого свята є свій головний сенс. Для Курбан-Байраму — це милосердя, вдячність, жертовність і турбота про ближнього. Особливо тоді, коли важко. Саме ці цінності сьогодні особливо відгукуються українцям.
«Той, хто рятує одне життя — ніби рятує весь світ».(Коран, 5:32). Сьогодні багато українських мусульман зустрічають це свято не так, як хотілося б. Хтось далеко від батьківського дому, хтось не може обійняти рідних, а хтось проводить цей день між бойовими виїздами чи чергуванням. Наші брати — кримські татари, чеченці, азербайджанці, араби, турки та мусульмани багатьох народів — разом боронять Україну. І коли сьогодні звучить молитва, у ній є прохання не лише за свої родини, а за всіх нас. За мир. За життя. За повернення додому.
Нехай Всевишній прийме ваші молитви, ваші добрі справи та вашу жертву заради справедливості. Нехай Він береже наших захисників і захисниць, поверне їх до рідних домівок цілими й неушкодженими та подарує нашій Україні такий довгоочікуваний, справедливий мир.
Зі святом Курбан-Байрам! Ід Мубарак!
Мирного свята кожному дому.