Координаційний центр мовлення національних меншин

Про Координаційний центр мовлення національних меншин на Суспільному​

Координаційний центр мовлення національних меншин на Суспільному працює з листопада 2019 року. Мета Центру — забезпечення інформаційних прав національних спільнот та корінних народів України.

Місія Координаційного центру мовлення національних меншин — сприяти збереженню та використанню мов національних спільнот, знайомити усіх із їхніми культурами, створювати, розвивати й поширювати контент про національні меншини та корінні народи.

Суспільний мовник — єдине медіа в Україні, яке постійно створює проєкти мовами національних спільнот — для них, а про них — українською.  У своїй діяльності команда Суспільного мовника керується Концепцією мовлення з тематики національних меншин Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Координаційний центр збирає інформацію з усіх куточків України про найважливіші для кожної спільноти події, виклики та проблеми, прагне створити середовище рівності, толерантності та плюралізму нацменшин.

Команда Центру співпрацює з редакціями Суспільного, що виготовляють проєкти мовами національних спільнот в Ужгороді, Чернівцях та Одесі, координує та консультує їх.

Мета Координаційного центру мовлення національних меншин Суспільного — забезпечення інформаційних прав національних спільнот та корінних народів України.

Місія Координаційного центру мовлення національних меншин Суспільного — сприяти збереженню та використанню мов національних спільнот, знайомити усіх із їхніми культурами, створювати, розвивати й поширювати контент про національні меншини та корінні народи.

Команда та контактна інформація

Анастасія Гудима — керівниця Координаційного центру

Олена Кривенко — креативна продюсерка

Катерина Опанасенко — аналітикиня

Марина Шкарупа — дизайнерка графічних робіт