You are currently viewing Ігор Лоссовський розпочав роботу на посаді заступника Голови ДЕСС

Ігор Лоссовський розпочав роботу на посаді заступника Голови ДЕСС

  • Категорія запису:Новини

9 листопада розпочав роботу на посаді заступника Голови ДЕСС Ігор Євгенович Лоссовський, призначений Розпорядженням Кабінету Міністрів України 3 листопада.

Ігор Лоссовський має багаторічний і різноплановий досвід дипломатичної роботи, серед якої посади заступника Постійного Представника України при міжнародних організаціях у Відні, начальника відділу ОБСЄ та Ради Європи Управління євроатлантичного співробітництва МЗС України, Генерального консула України в Торонто, Надзвичайного і Повноважного Посла України в Малайзії.

За його плечима також програми Школи управління імені Джона Ф. Кеннеді Гарвардського університету та Європейського центру дослідження проблем безпеки Джорджа С. Маршалла (Німеччина).

ДЕСС має інтенсивний потік задач у міжнародному вимірі. Маючи в складі керівництва нашої Служби фахового дипломата, Надзвичайного і Повноважного Посланника першого класу, зможемо ще більше посилити нашу роботу, спрямовану на підтримку європейського та євроатлантичного курсу України, закріпленого в Конституції.