You are currently viewing Соціальній згуртованості в Україні сприятимуть міжнародні партнери

Соціальній згуртованості в Україні сприятимуть міжнародні партнери

  • Категорія запису:Новини

Керівниця Державної служби України з етнополітики та свободи совісті (ДЕСС) Олена Богдан підписала Меморандум про співпрацю з Американською Асоціацією Юристів через її Фонд Юстиції та Освіти та від імені її Ініціативи з Верховенства Права (ABA ROLI), який передбачає реалізацію проєкту міжнародної технічної допомоги «Сприяння соціальній згуртованості в Україні», — повідомляє прес-служба ДЕСС. 

Основні напрямки проєкту — згуртувати лідерів із різних етнічних груп та регіонів навколо спільних викликів та цінностей, популяризація заходів державних та місцевих органів влади, які б підвищили толерантність, інклюзивність та почуття громадянської єдності, а також посилення спроможності громадських активістів відстоювати ключові реформи. 

Проєкт передбачає, зокрема, проведення Міжрегіональної школи демократії, освітніх таборів для молодих лідерів, реалізацію міні-проєктів, інформаційні заходи з можливостями грантів для журналістів.

Реалізація Меморандуму, за словами Олени Богдан, підвищить спроможність ДЕСС сприяти соціальній згуртованості в українському суспільстві, зокрема, шляхом об’єднання лідерів з різних етнічних груп та регіонів навколо спільних ідей.

«Ми розпочали співпрацю ще до укладання Меморандуму і наш спільний досвід був якнайпозитивнішим. Це щирий акорд спільнодії, співпраця людей, які вірять у свою справу», — заявила Олена Богдан.

 «Цей документ створює нові можливості для нашої організації у покращенні соціальної згуртованості в Україні. Окрема подяка пані Олені Богдан за активний пошук ефективних інструментів, які б підсилювали соціальну згуртованість та національну єдність в українському суспільстві», — заявила Хатуна Мургулія, директорка Ініціативи з верховенства права Американської асоціації юристів (ABA ROLI) в Україні.

Ініціатива з верховенства права Американської асоціації юристів (ABA ROLI) є міжнародною некомерційною організацією, яка сприяє розвитку справедливості, економічних можливостей і людської гідності на основі верховенства права. ABA ROLI реалізує проекти технічної допомоги, що фінансуються міжнародними донорськими організаціями і США.

Публічна назва проєкту «Сприяння соціальній згуртованості в Україні» — «Пункт 7». Чому «Пункт 7»? 7 стаття Загальної декларації прав людини говорить про те, що всі люди рівні та мають право на захист від будь-якого виду дискримінації. В Декларації людство визначило, що дискримінація це проблема, а основною ціллю є її подолання.

Проєкт «Пункт 7»  — це шлях трансформації українського суспільства, де пунктом призначення є світ, в якому люди з різним походженням, переконаннями, інтересами та релігійними поглядами активно залучені в життя громад та мають рівні можливості для самовираження.