Голова ДЕСС Олена Богдан зустрілась з Предстоятелем ПЦУ Блаженнішим Митрополитом Епіфанієм

2 листопада Голова Державної служби України з етнополітики та свободи совісті (ДЕСС) Олена Богдан і Предстоятель Православної Церкви України (ПЦУ) Блаженніший Митрополит Епіфаній обговорили низку питань, що стосуються реалізації свободи віросповідання в Україні.

Сторони також пригадали важливість нещодавнього візиту Вселенського Патріарха Варфоломія до України. Предстоятель ПЦУ висловив вдячність Голові ДЕСС за сприяння візиту, вручивши пам’ятну відзнаку з нагоди візиту Вселенського Патріарха Варфоломія в Україну 20‒24 серпня 2021 року.

Олена Богдан підкреслила, що сприяння міжнародним зв’язкам і якісному діалогу України зі світом є дуже важливими аспектами роботи ДЕСС. Очільниця відомства подякувала Предстоятелю за активну присутність Церкви в міжнародному православному діалозі та позитивний досвід співпраці. Нагадаємо, що 11 червня 2021 року – у день іменин Патріарха Варфоломія ‒ в офіційній резиденції Предстоятеля Православної Церкви України Митрополита Епіфанія відбулася спільна презентація книги Іоана Хрисавгіса «Варфоломій: апостольська місія, пророче бачення», український переклад якої був підготовлений видавництвом «Дух і Літера» за інформаційного сприяння ДЕСС.

Світлини з презентації книги 11.06.21 та урочистого прийняття 22.08.21:

Фото: о. Андрій Сидор, Вячеслав Горшков

Поділитись:
Категорії
Інші публікації