You are currently viewing Зустріч Голови ДЕСС Олени Богдан і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава

Зустріч Голови ДЕСС Олени Богдан і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава

  • Категорія запису:Новини

Відбулася робоча зустріч Голови Державної служби України з етнополітики та свободи совісті Олени Богдан із Блаженнішим Святославом, Главою Української Греко-Католицької Церкви.

1 липня сторони обговорили досвід державно-церковних взаємин попередніх років і можливі формати співпраці державної влади та релігійних спільнот з метою віднайдення оптимальних рішень. Було обговорено можливості координування зусиль представників державної влади та громадянського суспільства задля суспільного блага та розвитку. Постійний діалог з повагою до права на самовизначення та свободу іншого – запорука того, що державні рішення будуть добре зваженими й зрозумілими суспільству.

Було відзначено важливість відкритості України світу: Служба в межах компетенції сприятиме як міжрелігійному та міжконфесійному діалогу в Україні, так і міжнародним зв’язкам українських релігійних спільнот.

ДЕСС висловлює глибоку вдячність Главі Української Греко-Католицької Церкви за відкритість до діалогу та співпраці, готовність об’єднувати зусилля в спільному творенні суспільства, де люди є вільними й відповідальними, відкритими, високоосвіченими та вміють поважити гідність і свободу одне одного.

Фото: УГКЦ