You are currently viewing Зустріч Голови ДЕСС з Уповноваженим ВРУ з прав людини Людмилою Денісовою

Зустріч Голови ДЕСС з Уповноваженим ВРУ з прав людини Людмилою Денісовою

  • Категорія запису:Новини

12 січня відбулася робоча зустріч Голови Державної служби України з етнополітики та свободи совісті Олени Богдан з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини Людмилою Денісовою.

Сторони обговорили ситуацію щодо проєкту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Стратегії сприяння реалізації прав і можливостей ромської національної меншини в українському суспільстві на період до 2030 року», який наприкінці 2020 року отримав позитивну резолюцію Міністра культури та інформаційної політики України та наразі перебуває на завершальних етапах міжвідомчого погодження за регламентом КМУ.

Під час зустрічі було розглянуто можливість співпраці ДЕСС та Секретаріату Уповноваженого в проведенні моніторингових візитів з дотримання прав нацменшин, зокрема ромів, а також у питаннях моніторингу мови ворожнечі.

Сторони обговорили також поточний стан нормативно-правової бази з питань національних меншин і корінних народів в Україні, наявні напрацювання та імовірні наступні кроки в цій царині.

Фото: Офіс Омбудсмана України