You are currently viewing Проєкт ДЕСС «30 років спільнодії, 30 років спільнотворення» отримав телевізійне втілення в проєкті Суспільного «Наділені добром»

Проєкт ДЕСС «30 років спільнодії, 30 років спільнотворення» отримав телевізійне втілення в проєкті Суспільного «Наділені добром»

  • Категорія запису:Новини

Проєкт Державної служби України з етнополітики та свободи совісті (ДЕСС) «30 років спільнодії, 30 років спільнотворення» надихнув Суспільне мовлення створити документальний телепроєкт «Наділені добром».

Разом із Координаційним центром мовлення національних меншин Суспільного та Visimka Production (командою-переможницею мистецького конкурсу Суспільного) запрошуємо до перегляду!

Степан, Ніно та Турсунджан народилися в різних куточках нашої планети та через складні життєві обставини опинилися в Україні. Кожного з них випробовувала доля війною, втратами та бідністю. Але завдяки небайдужим людям вони змогли подолати труднощі та навчилися ділитися тим, що мають. Герої фільму – представники різних етнічних спільнот України, яких об‘єднує бажання допомагати всім, хто потребує їхньої допомоги. Щоб допомогти, для них неважливі колір шкіри, етнічність чи віросповідання людини.

Через війну в Абхазії, Ніно втратила двох маленьких дітей. Втеча до України та підтримка добрих людей врятували їй життя. Зараз Ніно займається благодійністю.

Турсунджан почав працювати ще з ранніх років, аби допомагати мамі виховувати молодших братів. Нелегке життя в Киргизстані змусило Турсунджана шукати кращої долі далеко від домівки. В Україні чоловік знайшов роботу та своє покликання. Щонеділі він готує та роздає безкоштовні обіди малозабезпеченим.

Степан виріс у багатодітній ромській сім‘ї. Через бідність батьки не могли оплатити йому тренування з боксу. Але наполегливість та щоденна праця допомогли чоловікові стати професійним спортсменом. Степан відкрив власну школу та безкоштовно тренує дітей із малозабезпечених родин.

Започаткований у серпні 2021 року до 30-ої річниці Незалежності України, проєкт ДЕСС «30 років спільнодії, 30 років спільнотворення» розповідає історії про те, як різні етнічні та релігійні спільноти України допомагають людям не лише в межах своєї спільноти, а всім, незалежно від їхньої етнічної чи релігійної ідентичності.

Запрошуємо почитати про ці особливі історії, що надихають! Будемо раді пропозиціям висвітлення нових історій. Зв’язок із нами за адресою spilno@dess.gov.ua.