You are currently viewing Дізнайся більше про Україну та світ: етнографічний кінофестиваль «ОКО» уже незабаром

Дізнайся більше про Україну та світ: етнографічний кінофестиваль «ОКО» уже незабаром

  • Категорія запису:Новини

Не лише мільйони українців, а й унікальні українські фестивалі були змушені тимчасово опинитися за кордоном унаслідок ганебного нападу рф на Україну. Етнографічний кінофестиваль «ОКО», який цьогоріч утретє мав традиційно відбутися в місті Болград Одеської області України, тимчасово змушений змінити свій дім через небезпеку російських атак.

Цього року ОКО відбудеться 13‒18 листопада в польському місті Торунь за підтримки Міжнародного кінофестивалю EnergaCAMERIMAGE. Після цього спеціальні кінопокази кінофестивалю заплановані у Фінляндії (Гельсінкі), Болгарії (Софія) і вдома в Україні (Болград).

Слоган фестивалю впевнено каже «Святкуй життя!». Жодна зовнішня агресія не зупинить спілкування українців один з одним та зі світом, а нашу взаємопідтримку та солідарність зробить тільки сильнішою та яскравішою! Серед покликань ОКО ‒ сприяти пізнанню України та світу, миру і толерантності, демонструючи якісні кінострічки та створюючи довкола них унікальні майданчики діалогу.

«Війна в Україні навчила нас святкувати життя сьогодні, без особливих причин і приводів, без того, щоб відкладати свої бажання та мрії на завтра, бо ми не знаємо, чи завтра у нас буде. А тому ласкаво просимо до Торуня або до онлайнових показів — подивитись якісне кіно, поговорити про фільми, поміркувати про перемогу України та її відновлення після війни й відсвяткувати життя разом»

запрошує Тетяна Станєва, засновниця та директорка кінофестивалю «ОКО».

Цього року кінофестиваль отримав 1171 заявку зі 104 країн світу й охопив усі континенти нашої планети. Відібрано 8 повнометражних і 16 короткометражних етнографічних документальних фільмів, які відкривають пізнання таємних місць і забутих культур, священних обрядів і героїв.

24 конкурсанти змагатимуться за грошовий приз. Поза конкурсом відбудеться спецпоказ українських фільмів «Подивись на Україну іншими очима».

Щиро дякуємо за важливе партнерство ОКО та керівниці фестивалю Тетяні Станєвій: завдяки вам відкриваються нові грані України та світу всім, хто прагне ширшого пізнання культур і глибшого пізнання життя.

Запрошуємо завітати на сайт кінофестивалю «ОКО», щоб дізнатися про більше про цю унікальну подію, зокрема побачити програму фестивалю та спеціальних показів.