Міністр культури та інформаційної політики й Голова ДЕСС зустрілися з членами Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій

23 червня відбулася зустріч-знайомство членів Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО) з Міністром культури та інформаційної політики України Олександром Ткаченком і Головою Державної служби України з етнополітики та свободи совісті Оленою Богдан.

Міністр підкреслив важливість діалогу й порозуміння, запросив релігійних лідерів до участі в проекті створення бібліотеки скарбів мудрості та поінформував про те, що незабаром буде завершено формування Державної служби України з етнополітики та свободи совісті – нового центрального органу державної влади. Міністр зазначив: «Мирне добросусідство, що ґрунтується на взаємоповазі та визнанні гідності іншого ‒ спільний знаменник релігійних традицій, що розвивались на нашій землі. Сьогодні, як ніколи, ми потребуємо актуалізації досвіду цього добросусідства, прикладів усвідомлення власної гідності та захисту гідності іншого, утвердження взаємоповаги та всього того, що веде наше суспільство до справжнього миру, до панування справедливості та милосердя».

Голова Державної служби з етнополітики та свободи совісті зауважила: «Саме сьогодні – 23 червня – в Україні та світі відзначають День державної служби. У нашої Служби є важлива місія ‒ розбудова містків порозуміння, комунікації та співпраці, тому надзвичайно важливо, що ми сьогодні з вами маємо можливість зустрітися, щоб закласти перші зернятка та виростити перші паростки майбутніх спільних проектів». У своєму виступі Голова Держетнополітики поінформувала про юридичний статус та ціннісні засади роботи Служби, ознайомила з ключовими напрямками її діяльності та запросила до співпраці в перших ініціативах, зокрема з питань реформування реєстраційних процедур для релігійних організацій та проекті електронної бібліотеки, яку представив Міністр.

Міністр і Голова пояснили, що Міністерство та Служба є центральними органами виконавчої влади. «Діяльність Держетнополітики спрямовує та координує Кабінет Міністрів України через Міністра культури та інформаційної політики. Відтак особливо важливо, що сьогодні ми тут присутні разом з Міністром. Гармонійна співпраця Міністра та нашої Служби є принципово важливою для позитивних результатів», ‒ зазначила Голова Служби.

Члени ВРЦіРО поділилися баченням низки актуальних питань і висловили сподівання на співпрацю з органами державної влади задля суспільного блага. Міністр і Голова подякували за щире й доброзичливе спілкування та засвідчили сподівання консолідувати зусилля задля порозуміння та цивілізованого майбутнього.

Поділитись:
Категорії
Інші публікації