You are currently viewing Голову ДЕСС Олену Богдан вдруге обрано Віце-головою Керівного комітету Ради Європи з антидискримінації, розмаїття та інклюзії

Голову ДЕСС Олену Богдан вдруге обрано Віце-головою Керівного комітету Ради Європи з антидискримінації, розмаїття та інклюзії

  • Категорія запису:Новини

9 грудня 2021 року Голову ДЕСС Олену Богдан вдруге обрано Віце-головою Керівного комітету Ради Європи з антидискримінації, розмаїття та інклюзії, з мандатом на 2022 рік. Вибори відбулися в межах пленарного засідання Керівного комітету Ради Європи, яке проходить 7‒9 грудня в Страсбурзі, Франція.

Рішення ухвалили таємним голосуванням, кожна країна-учасниця мала один голос. З першого голосування за представницю України було віддано 70% голосів. Перший раз Голова ДЕСС успішно балотувалася у червні 2021 року з мандатом до кінця 2021 року.

Керівний комітет Ради Європи з антидискримінації, розмаїття та інклюзії (Steering Committee on Anti-Discrimination, Diversity and Inclusion, CDADI) – експертний орган Ради Європи, що надає рекомендації Комітету Міністрів Ради Європи та об’єднує зусилля 47 країн-членів Ради Європи за напрямком досягнення рівності та розбудови більш інклюзивних суспільств шляхом впровадження ефективного захисту від дискримінації й ненависті та підтримки розмаїття.

Серед напрямків роботи Керівного комітету: розробка нового комплексного правового інструмента боротьби з мовою ворожнечі; дослідження політичної участі молоді, що належить до національних меншин; підготовка багаторівневого рамкового документа з підтримки політики міжкультурної інтеграції; сприяння імплементації стратегічної політики Ради Європи у сфері інклюзії ромів та кочівників.