30 років спільнодії, 30 років спільнотворення

30 років спільнодії, 30 років спільнотворення

З Днем незалежності, Україно!

До 30-ої річниці Незалежності України ДЕСС започаткувала новий проєкт «30 років спільнодії, 30 років спільнотворення» ‒ колекцію історій про те, як різні етнічні та релігійні спільноти України допомагали людям незалежно від їхньої етнічної чи релігійної ідентичності. І про те, як у незалежній Україні спільно творили добрі справи люди різної віри та різних етнічних культур.

Ласкаво просимо до spilno.dess.gov.ua. Щиро дякуємо всім за історії, що надихають!

Знаєте про добру справу, про яку ми могли б розповісти? Зв’яжіться з нами! ДЕСС продовжує колекціонувати історії про те, як різні релігійні та етнічні спільноти України допомагали всім – незалежно від того, якої віри чи етнічної культури людина, яка потребувала допомоги. Ми також збираємо історії про те, як люди різної віри та етнічної культури разом об’єднували зусилля задля доброї справи. Нові публікації вже незабаром. Тим часом Суспільне планує випуск телесюжетів за обраними історіями.

Нехай життя людей в Україні буде сповнене щасливої спільнодії та спільнотворчості! Нехай свобода, справедливість і солідарність будуть невід’ємною складовою кожного дня! З Днем незалежності, рідна Україно!

Поділитись:
Категорії
Інші публікації