У Вашингтоні відбувся 20-й Український молитовний сніданок: спільна молитва за мир, свободу та підтримку України

У Вашингтоні відбувся 20-й Український молитовний сніданок, який традиційно об’єднав міжнародну спільноту у молитві за мир, свободу та підтримку українського народу на тлі триваючої збройної агресії рф.

Подія зібрала представників американських та українських органів влади, дипломатичного корпусу, релігійних спільнот і громадських організацій навколо спільної молитви за мир, захист людського життя та утвердження свободи. 

До учасників Українського молитовного сніданку у відеоформаті звернувся Президент України Володимир Зеленський, який наголосив на необхідності поєднання дипломатичних зусиль із щоденною конкретною і практичною підтримкою України у протидії російській агресії. Під час заходу виступив і Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук, подякувавши американській стороні за послідовну двопартійну підтримку України.

У заході також взяв участь Голова ДЕСС Віктор Єленський.

Учасники Українського молитовного сніданку наголосили на значенні віри як джерела сили та відповідальності за захист життя і свободи, солідарності із тими, хто зазнає агресії, та підтримки України на її шляху до справедливого і тривалого миру.

Подія вкотре засвідчила сталість партнерства між Україною та Сполученими Штатами, що ґрунтується на спільних цінностях віри, людської гідності та свободи.

Поділитись:
Категорії
Інші публікації