Вітаємо іудеїв з початком Песаху!

Цієї весни віряни України вимушені відзначати свої найважливіші духовні свята в умовах війни, розв’язаної росією проти України. Серед них і іудейське свято Песах.

Нехай трагедії війни не згасять світло надії, яким сповнений Песах! Це світло можна побачити в очах вояків-іудеїв, які боронять Україну на фронті та в лавах територіальної оборони. Це світло сяє в очах рабинів та членів іудейських громад, які від самого початку ворожого вторгнення самовіддано опікуються біженцями, надають гуманітарну допомогу постраждалими від війни, та активно залучають міжнародних партнерів для підтримки України.

Центральною частиною особливого зібрання, що відбувається в першу ніч святкування Песаха, є виконання важливої заповіді ‒ нагадування історії про визволення Богом євреїв з рабства. Тисячоліттями єврейський народ дбайливо зберігає пам’ять про дивовижне звільнення та драматичне повернення на рідну землю.

Нехай світло віри та сміливої солідарності допоможуть нам разом захистити рідну Україну та нашу свободу, зігріти любов’ю та опікою тих, хто постраждали від наступу ворога найбільше.

Хаг Песах самеах!

Поділитись:
Категорії
Інші публікації