Віктор Єленський провів робочу зустріч з головуючим у ВРЦіРО

Сприяння гуманітарним проєктам, допомозі фронту, громадській діяльності релігійних організацій та інші питання обговорювалися сьогодні під час робочої зустрічі голови ДЕСС Віктора Єленського з головуючим у Всеукраїнській Раді Церков і релігійних організацій єпископом Української Лютеранської Церкви В’ячеславом Горпинчуком.

Головуючий у ВРЦіРО поділився масштабними планами членів Ради у сфері соціально значущої діяльності, морального вдосконалення суспільства, просвітництва, фізичної, психологічної та духовної реабілітації тих категорій осіб, які особливо цього потребують в умовах стресів, спричинених війною. Обговорювалися також можливості більш широкого розповсюдження інформації про ту величезну роботу, що її здійснюють різні Церкви та релігійні організації під час протистояння російському вторгненню.

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій  — релігійно-громадське об’єднання, функціонує на засадах рівності та рівноправ’я, поваги до внутрішніх настанов і традицій усіх релігійних організацій, що діють згідно з законодавством України та є незалежною від органів державної влади України, політичних партій, інших громадських формувань та їх керівних органів.

До складу ВРЦіРО входять 16 Церков та релігійних організацій, серед яких православні, греко- і римо-католицька Церкви, протестантські Церкви, юдейське та мусульманські релігійні об’єднання, а також одна міжцерковна організація. Рада Церков представляє понад 95 % усіх релігійних організацій України.

Поділитись:
Категорії
Інші публікації