Христос Воскрес! 

У день світлого Воскресіння Христового, у дні жорстких випробувань нашої мужності та людяності очі та серця християн східного обряду спрямовані до подвигу Христового — Його мученицької смерті та славного воскресіння в житті вічному. По-новому звучать для нас сьогодні рядки з Нового Завіту: «Христос для волі нас визволив. Тож стійте в ній та не піддавайтеся знову в ярмо рабства!» (Гал. 5:1). 

Сьогодні Христос проходить до нас крізь страх, біль, розпач, страждання.  Саме зараз таким важливим постає сенс Великодньої звістки про перемогу життя над смертю, надії над безнадією, правди над неправдою, та перших слів воскреслого Христа «Мир вам!». Нехай ці слова будуть закликом і до сьогоднішнього світу, що так потребує добрих новин, які дарують розраду і спокій.

Молимося за всіх наших захисників і захисниць, хто мужньо обороняє Україну, хто своєю працею допомагає їм в тилу, наближаючи нашу спільну Перемогу над ворогом. Ми молимося, щоб здійснилась наша мрія – це ще один Великий день, коли в Україні запанує Мир. Нехай Святий Великдень надасть нам силу подолати всі труднощі, які випали на долю України, принесе нам довгоочікувану радість Перемоги, вселить спокій у серцях та укріпить нашу віру.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Поділитись: