З Днем Гідності та Свободи!

Нехай відчуття свободи й гідності буде з нами щодня й щомиті! Цінування власної свободи та свободи іншої людини, відчуття власної гідності та повага до гідності іншого – це невід’ємна складова цивілізованого розвитку людства.

Глибока шана й світла пам’ять тим, хто віддав своє життя за гідність та свободу в Україні! Глибока вдячність усім, хто захищає їх сьогодні! 

21‒22 листопада стали датами, що визначили європейський вектор України. Помаранчева революція розпочалася 22 листопада 2004 року. Євромайдан, що трансформувався в Революцію Гідності, розпочався 21 листопада 2013 року акцією на підтримку підписання Угоди про асоціацію з ЄС.

18 років тому Помаранчева революція стала першим сигналом володимиру путіну, що Україна вибирає шлях свободи та демократії, не приймає авторитарний режим і контроль над ЗМІ.

9 років тому Революція Гідності знову сказала світу, що Україна вибирає свободу та демократію, не приймає злиття мафіозних структур із державними.

З 2004 року в Україні змінилися чотири Президенти, а в росії залишався режим путіна. Війна росії проти України – це спроби розширити кордони авторитарного режиму. Нехай кремлівські спроби зменшити простір свободи у світі якомога швидше зазнають порази та запанує справедливий мир в Україні та світі!

Поділитись: